30 października, 2023  |   |   Nabór do pracy

Specjalista_tka ds. grafiki
w dziale promocji
Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1 etatu
  • Elastyczne godziny pracy (równoważny system pracy);
  • Wynagrodzenie 4600 zł brutto;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport
  • Wpływ na program Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury;
  • Możliwość rozwoju, wpływu na wizualny kształt wydarzeń odbywających się w WOAKu

Zadania zatrudnionej osoby:

  • Opracowywanie graficzne projektów grafik (plakatów, afiszy, zaproszeń, dyplomów i druków ulotnych, grafik do Internetu – w tym na social media) niezbędnych w codziennej działalności WOAKu).
  • Dbałość o spójność i estetykę wizualną Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu.
  • Tworzenie krótkich animacji na potrzeby social media
  • Opracowywanie graficzne i przygotowywanie do druku publikacji Ośrodka.
  • Współpraca ze środowiskiem plastyków amatorów – konsultacje, udział w pracach jury konkursów plastycznych.
  • Udział w aranżacji wystaw odbywających się w WOAKu.
  • Współpraca z działem animacji kultury przy tworzeniu materiałów promujących wydarzenia

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie (preferowane wyższe – związane ze sztukami pięknymi
  • Umiejętność pracy w programach graficznych pakietu Adobe lub podobnych
  • Dokładność, staranność, samodzielność, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Znajomość problematyki kulturalnej w zakresie muzyki, literatury, filmu i sztuk wizualnych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność rysowania i pracy z kamerą będzie mile widziana

Dla udokumentowania swoich umiejętności i doświadczenia kandydaci składają:

  • CV z aktualnym adresem mailowym i telefonem kontaktowym zawierający szczegółowy opis: dotychczasowej drogi zawodowej, posiadanego wykształcenia i kwalifikacji oraz stażu pracy, opatrzony klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia naboru – zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, z późn. zm.)”;
  • Portfolio z projektami prac – grafiki, plakaty, animacje. Portfolio może być w formie linka w mailu, lub złożone na pendrive);
  • Prosimy o dołączenie linka do krótkiego nagranego samodzielnie filmu (opublikowanego na YouTubie) w którym kandydat_tka opowie o sobie i swoich dotychczasowych osiągnięciach prezentując swoją sylwetkę zawodową. Aplikacje bez dołączonego nagrania nie będą rozpatrywane.

Tryb przeprowadzenia naboru:

Dokumenty należy przesyłać mailowo na adres woak@woak.torun.pl, lub składać osobiście w sekretariacie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu (Kościuszki 75-77, 87-100 Toruń) do dnia 14 listopada 2023, do godziny 10:00.

Rekrutacja odbędzie się w dwóch etapach.

  1. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wyłoni kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne, a następnie podda ich aplikacje ocenie, wybierając maksymalnie 10 najlepszych zgłoszeń.
  2. Kandydaci zostaną zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjne, które planowane są
    w drugiej połowie listopada 2023.

Wyniki rekrutacji:

O spełnianiu wymogów formalnych i zakwalifikowaniu się do dalszego etapu postępowania (którym będzie rozmowa kwalifikacyjna) kandydaci będą informowani drogą elektroniczną na podany adres e-mailowy lub telefonicznie. Informacja o wynikach naboru umieszczona zostanie na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu.

Łukasz Wudarski
Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka
Animacji Kultury w Toruniu

Wytworzył: Łukasz Wudarski
Data wytworzenia:2023/10/30 14:01
Opublikował:Robert Marszałkowski
Data publikacji:30.10.2023 14:25
Ilość wyświetleń:

Rejest zmian:

  • Zaktualizowane 2023-10-30 @ 14:25:53 [aktualna wersja] przez Robert Marszałkowski
  • Zaktualizowane 2023-10-30 @ 14:25:53 przez Robert Marszałkowski

Załączniki