29 grudnia, 2022  |   |   Nabór do pracy

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu, ul Szpitalna 8 ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:  Specjalista_tka ds. audio-wideo Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
• Elastyczne godziny pracy (równoważny system pracy);
• Wynagrodzenie w wysokości 4400 brutto (plus comiesięczna premia motywacyjna)
• Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
• Możliwość dołączenia do programu Multisport
• Praca w nowoczesnej siedzibie, przy użyciu nowo zakupionego sprzętu AV w nowej siedzibie WOAKu

Zadania zatrudnionej osoby:

• Realizacja zadań z zakresu obsługi i realizacji dźwięku, oświetlenia, multimediów i wideo (w tym streamingów)
• Montaż, demontaż, obsługa, konserwacja, drobne naprawy sprzętu nagłośnieniowego, oświetleniowego, multimedialnego i wideo.
• Pomoc w obsłudze wydarzeń, konferencji, spotkań organizowanych w instytucji.
• Współpraca z twórcami wydarzeń w zakresie planowania i obsługi wydarzeń.
• Odpowiedzialność za powierzony sprzęt – dbałość o utrzymanie w dobrym stanie technicznym.
• Wykonywanie innych prac przy wydarzeniach kulturalnych organizowanych w instytucji.

Wymagania:

• Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Znajomości aparatury dźwiękowej, oświetleniowej i video (zasada działania, obsługi, konserwacji – w tym przede wszystkim urządzeń cyfrowych)
• Umiejętność obsługi cyfrowych kamer wideo oraz sprzętu i programów do streamingu
• Doświadczenia w technicznej obsłudze wydarzeń artystycznych (koncertów, spotkań, spektakli) i konferencji.
• Rzetelność i dokładność.
• Umiejętność do pracy w zespole.
• Wysoki poziom kultury osobistej i komunikatywność.

Dla udokumentowania swoich umiejętności i doświadczenia kandydaci składają:

• CV z aktualnym adresem mailowym i telefonem kontaktowym zawierający szczegółowy opis: dotychczasowej drogi zawodowej, posiadanego wykształcenia i kwalifikacji oraz stażu pracy, opatrzony klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia naboru – zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, z późn. zm.)”;

Tryb przeprowadzenia naboru:

Dokumenty należy przesyłać mailowo na adres woak@woak.torun.pl, lub składać osobiście w sekretariacie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu (Szpitalna 8, 87-100 Toruń) do dnia 12 stycznia 2023, do godziny 10:00.
Rekrutacja odbędzie się w dwóch etapach.
1) Spośród wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wyłoni kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne, a następnie podda ich aplikacje ocenie, wybierając maksymalnie 5 najlepszych zgłoszeń.
2) Kandydaci zostaną zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjne, które planowane są
w II połowie stycznia 2023.

Wyniki rekrutacji:

O spełnianiu wymogów formalnych i zakwalifikowaniu się do dalszego etapu postępowania (którym będzie rozmowa kwalifikacyjna) kandydaci będą informowani drogą elektroniczną na podany adres e-mailowy lub telefonicznie. Informacja o wynikach naboru umieszczona zostanie na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu.

Łukasz Wudarski
Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka
Animacji Kultury w Toruniu

Wytworzył: Łukasz Wudarski
Data wytworzenia:2022/12/29 13:34
Opublikował:Robert Marszałkowski
Data publikacji:29.12.2022 14:31
Ilość wyświetleń:

Rejest zmian:

  • Zaktualizowane 2023-01-30 @ 14:54:15 [aktualna wersja] przez Robert Marszałkowski
  • Zaktualizowane 2023-01-30 @ 14:54:14 przez Robert Marszałkowski

Załączniki