29 grudnia, 2022  |   |   Nabór do pracy

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu, ul Szpitalna 8 ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:  Specjalista_tka ds. projektów i koordynacji dostępności Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
• Elastyczne godziny pracy (równoważny system pracy);
• Wynagrodzenie w wysokości 4900 brutto
• Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
• Możliwość dołączenia do programu Multisport
• Wpływ na program Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury;
• Tworzenie i wdrażanie od podstaw strategii dostępności w nowej siedzibie WOAKu

Zadania zatrudnionej osoby:

• Tworzenie autorskich inicjatyw i projektów edukacyjno-kulturalnych, w tym przede wszystkim tych w zakresie dostępności kultury i sztuki dla osób o szczególnych potrzebach
• Wspieranie procesu rozwoju widowni WOAKu o osoby o szczególnych potrzebach
• Dbanie o dostępność oferty WOAKu dla osób ze szczególnymi potrzebami
• Nawiązywanie i pielęgnowanie współpracy z podmiotami zewnętrznymi działającymi w obszarze dostępności
• Prowadzenie szkoleń z zakresu dostępności dla zespołu oraz dla kadr kultury w regionie
• Współpraca z działem promocji przy tworzeniu materiałów promujących wydarzenia
• Tworzenie sprawozdań w zakresie dostępności WOAKu i dbanie o zgodność procedur z Ustawą o zapewnieniu dostępności osobom o szczególnych potrzebach

Wymagania:

• Wykształcenie średnie (preferowane wyższe – kierunki humanistyczne, lub nauki społeczne);
• Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku koordynatora_ki dostępności
• Doświadczenie w tworzeniu projektów kulturalno-edukacyjnych skierowanych do osób ze specjalnymi potrzebami
• Doskonała znajomość Ustawy o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami
• Umiejętność tworzenia tekstów alternatywnych, audiodeskrypcji
• Umiejętność prowadzenia szkoleń w zakresie dostępności
• Wysokie kompetencje w zakresie dostępności oraz animacji kultury
• Samodzielność, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
• Znajomość problematyki kulturalnej w zakresie muzyki, literatury, filmu i sztuk wizualnych;
• Podstawowa znajomość PJM mile widziana
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Dla udokumentowania swoich umiejętności i doświadczenia kandydaci składają:

• CV z aktualnym adresem mailowym i telefonem kontaktowym zawierający szczegółowy opis: dotychczasowej drogi zawodowej, posiadanego wykształcenia i kwalifikacji oraz stażu pracy, opatrzony klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia naboru – zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, z późn. zm.)”;

Tryb przeprowadzenia naboru:

Dokumenty należy przesyłać mailowo na adres woak@woak.torun.pl, lub składać osobiście w sekretariacie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu (Szpitalna 8, 87-100 Toruń) do dnia 12 stycznia 2023, do godziny 10:00.
Rekrutacja odbędzie się w dwóch etapach.
1) Spośród wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wyłoni kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne, a następnie podda ich aplikacje ocenie, wybierając maksymalnie 5 najlepszych zgłoszeń.
2) Kandydaci zostaną zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjne, które planowane są
w I połowie stycznia 2023.

Wyniki rekrutacji:

O spełnianiu wymogów formalnych i zakwalifikowaniu się do dalszego etapu postępowania (którym będzie rozmowa kwalifikacyjna) kandydaci będą informowani drogą elektroniczną na podany adres e-mailowy lub telefonicznie. Informacja o wynikach naboru umieszczona zostanie na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu.

Łukasz Wudarski
Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka
Animacji Kultury w Toruniu

Wytworzył: Łukasz Wudarski
Data wytworzenia:2022/12/29 14:07
Opublikował:Robert Marszałkowski
Data publikacji:29.12.2022 14:18
Ilość wyświetleń:

Rejest zmian:

Ten wpis nie został zmieniony od czasu publikacji.

Załączniki