26 kwietnia, 2024  |   |   Nabór do pracy

Specjalista_tka ds. obsługi technicznej
w dziale administracyjno-technicznym
Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo w wymiarze pełnego etatu (umowa na 3 miesiące z możliwością późniejszego przedłużenia)
  • Elastyczne godziny pracy (równoważny system pracy);
  • Wynagrodzenie 5000-6000 zł brutto (w zależności od wysługi lat)
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport
  • Pracę w nowoczesnym kompleksie kulturalnym
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i udziału w szkoleniach i warsztatach (w tym także specjalistycznych z zakresu obsługi urządzeń scenicznych),
  • Udział w ważnych i ciekawych wydarzeniach kulturalnych

Zadania zatrudnionej osoby:

  • Przygotowanie oraz obsługa gospodarcza i organizacyjna imprez odbywających się w WOAK-u (ustawienie krzeseł, poduch, sceny, montaż oświetlenia) a po wydarzeniu sprzątnięcie pomieszczeń (usunięcie krzeseł, poduch, demontaż sceny).
  • Podstawowa obsługa techniczna wydarzeń artystycznych i kulturalnych spójnych z działalnością statutową WOAKu
  • Pomoc w montażu i obsłudze nagłośnienia i oświetlania w trakcie organizowanych imprez;
  • Bieżąca konserwacja oraz utrzymanie w sprawności technicznej wszelkiego typu sprzętu technicznego i innego wyposażenia instytucji;
  • Pomoc w montażu i demontażu wystaw organizowanych w placówce

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie:
    • w pracy w instytucji lub firmie zajmującej się działaniami kulturalnymi,
    • lub prowadzenie własnej działalności związanej z wydarzeniami kulturalnymi
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność obsługi konsolet cyfrowych sterujących dźwiękiem i światłem (lub znajomość pracy sterowników symulujących działanie konsolety) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Dla udokumentowania swoich umiejętności i doświadczenia kandydaci składają:

  • CV z aktualnym adresem mailowym i telefonem kontaktowym zawierający szczegółowy opis: dotychczasowej drogi zawodowej, posiadanego wykształcenia i kwalifikacji oraz stażu pracy, opatrzony klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia naboru – zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r.,  poz. 1182, z późn. zm.)”;

Tryb przeprowadzenia naboru:

Dokumenty należy przesyłać mailowo na adres rekrutacja@woak.pl , lub składać osobiście w sekretariacie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu (Młyn Kultury ul. Kościuszki 75-77, 87-100 Toruń) do dnia 17 maja 2024, do godziny 12:00.

Rekrutacja odbędzie się w dwóch etapach.

  1. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wyłoni kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne, a następnie podda ich aplikacje ocenie, wybierając maksymalnie 10 najlepszych zgłoszeń.
  2. Kandydaci zostaną zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjne, które planowane są
    do końca maja 2024.
  3. Praca możliwa niezwłocznie po rozpoczęciu rekrutacji

Wyniki rekrutacji:

O spełnianiu wymogów formalnych i zakwalifikowaniu się do dalszego etapu postępowania (którym będzie rozmowa kwalifikacyjna) kandydaci będą informowani drogą elektroniczną na podany adres e-mailowy lub telefonicznie.  Informacja o wynikach naboru umieszczona zostanie na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu.

Łukasz Wudarski
Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka
Animacji Kultury w Toruniu

Wytworzył: Łukasz Wudarski
Data wytworzenia:2024/04/26 13:20
Opublikował:Robert Marszałkowski
Data publikacji:26.04.2024 15:11
Ilość wyświetleń:

Rejest zmian:

Ten wpis nie został zmieniony od czasu publikacji.

Załączniki